Horoskopy – Jak vznikají, kde je najít a co z nich vyčíst

Denní, týdenní či roční předpověď toho, co vás čeká a jak se vám daná věc či událost vydaří. Jsou lidé, kteří si horoskopy pravidelně čtou anebo si je dokonce nechávají zvlášť pro svou osobu vytvářet a řídí si podle něj život. A pak jsou takoví, kteří tvrdí, že na horoskopech není nic pravdivého, avšak lidé, kteří si horoskop přečtou jen sem tam tak pro zvědavost někdy řeknou, že je scestný, ale někdy uznají, že je v něm trochu pravdy. Ale kdo ví … každý to má jinak.

Jak horoskopy vznikají?

To je to kouzlo na celém horoskopu. Protože by nemělo jít o něco, co jedna paní povídala, ale o něco, co je jistým vědeckým úkazem. Jde o to, jak jsou postaveny hvězdy, planety a jiné vesmírné útvary. Pak se vytvoří kruh, který je rozdělen do dvanácti klínků, které představují znamení zvěrokruhu. Tyto znamení se dále dělí, podle toho, zda jsou mužská či ženská anebo podle toho k jakému zemskému živlu jsou přiřazena. Dále k tomu specialisté potřebují přesné místo, což ve většině případů bývá hlavní město a také přesný čas, aby se z hvězd vyčetlo co nejvíce. A podle toho, jak se vesmírné tělesa chovají, se do kruhu dělá zápis, podle kterého lze vytvořit předpověď.

Co všechno lze v horoskopu vyčíst?

Horoskop nám může předpověď mnohé, ale také ne všechno a určitě ne do detailů. Musíme se na to koukat, že jde pouze o orientační plán, protože je sestaven na základě postavení vesmírných těles, které neřeknou, že dnes ve dvě hodiny se vám ožení syn. Ale o lásce, přátelství, o tom jak se vám bude dařit v práci, jak to půjde s financemi, jak budete vycházet s rodinou, a o vašem zdravotním stavu vám přinese jisté informace. A někdy také to, co byste měli dnes dělat, co by bylo pro vaše tělo i mysl dnes nejvhodnější.

Kde naleznu horoskopy?

Je mnoho cest, jak se k horoskopu dostanete. Někdo si najde specialistu, který přímo dělá horoskop pro vás a na daný den. Takové to lidé je také možné najít na internetu, ale je třeba dávat pozor, abyste narazili na člověka, který hvězdám a vesmíru jako celku opravdu rozumí a zajímá se o ně a nejen, že umí dobře povídat. Kromě toho se nabízejí různé knihy, kde bývají horoskopy na celý rok. Také najdete týdenní či měsíční horoskop ve většině časopisů a samozřejmě, že internet je také zahlcen mnoha portály, které také nabízejí tuto předpověď všeho druhu.

Komentáře

Komentáře

Be the first to post a comment.

Add a comment